Jei Jūsų ultragarsinis eterinių aliejų garintuvas veikia silpnai, yra keletą patarimų, kaip pagerinti efektyvumą:
1. Patikrinkite vandens lygį. Jis neturi viršyti Jūsų modeliui rekomenduojamo maksimumo. Geriau pilti mažiau maksimumo. Vandens lašiukai garuoja nuo paviršiaus, todėl didesnis vandens kiekis gesina ultragarso svyravimus ir efektyvumas mažėja. Pernelyg mažą vandens kiekį ultragarso šaltinis blaško po vidinę talpą, irgi mažinant garų kiekį.
2. Nepilkite šalto vandens. Tik kai vanduo pasieks kambario temperatūros pasirodys graži garų migla.
3. Statykite garintuvą tik ant kieto paviršiaus. Nedėkite ant rankšluosčių ar minkštų audinių, nes jie gali gesinti pjezoelektrinio elemento svyravimus.
4. Nestatykite garintuvo prie ventiliatoriaus ar radiatoriaus, kur juda šilto oro srovės.
Vandens garai turi didesnį tankį už orą, o jų judėjimas priklauso nuo oro temperatūros ir drėgnumo. Esant labai šiltam ir sausam orui, garai norom nenorom palieką garintuvą, greitai susimaišo su oru, dingsta ir tampa nematomi. Jų srautas atrodo silpnesnis. Atvirkščiai esant žemesnei kambario temperatūrai ir dideliam oro drėgnumui, kai garai palikus garintuvą išlieka ilgiau tada formuoja nuostabią kylančią į viršų miglą. Todėl labai svarbu pažymėti, kad naudojant garintuvą įvairiomis sąlygomis garų intensyvumas gali žymiai skirtis.
Esant sausam orui, rekomenduojame palikti veikiantį garintuvą valandai, kol jis padidins esančio šalia oro drėgnumą. Tada pastebėsite, kad garai kyla intensyviau. Bet tai veikia tik vietose, kur nėra intensyvaus oro judėjimo, skersvėjo (ne prie radiatoriaus) ir nedidelėje patalpoje.
Visus savo eterinių aliejų garintuvus mes tikrinome kondicionuojamose sąlygose 20-22 °C (drėgnumas apie 60%), kuriose jie puikiai veikia. Jei šios rekomendacijos Jums nepadėjo ir esate išbandę įvairiomis oro temperatūros sąlygomis, kreipkitės į mūsų techninę pagalbą.